www.praca-pobyt.pl

Opublikowane przez admin 28.06.2019 0 Komentarz Strony internetowe,

 

Pośrednictwo pracy Praca-Pobyt pomaga nie tylko znaleźć pracę, ale również pomaga uzyskać legalizację pobytu i pracy, znaleźć zakwaterowanie, i rozpocząć stabilne życie w Polsce. Przy współpracy z nami udało się stworzyć dobrze działającą stronę internetową, z której nasz klient jest zadowolony. 

 

Zadbaliśmy o: 
-Odpowiednie zeskalowanie poszczególnych bloków zdjęć, utworzone zostało mobilne i łatwe w obsłudze menu. 
-Utworzyliśmy dwujęzyczną stronę  EN/PL 
-Pełną zgodność z najnowszymi wersjami PHP i MySQL
-Odpowiednie dopasowanie strony do urządzeń mobilnych
-Optymalizacja SEO
-Dzięki zastosowanym rozwiązaniom strona jest bardzo szybko indeksowany w najpopularniejszych wyszukiwarkach
-Przyjazne linki dla wyszukiwarek (opcja zależna od konfiguracji serwera na którym uruchomiona jest strona)
-Możliwość ręcznego dodawania pól META (opisów i słów kluczowych)
-Prosta i intuincyjna nawigacja
-Niewielkie wymagania i bardzo niskie obciążenie serwera

 

Adres strony: praca-pobyt.pl

 

 

 

O firmie:

Pomagamy uzyskać pobyt w Polsce, oraz w znalezieniu pracy.

Procedury dotyczące uzyskania zezwoleń pobytowych i zalegalizowania pracy w Polsce są skomplikowane i uciążliwe tak dla cudzoziemców, jak i pracodawców. Zapewniamy pracodawcom i cudzoziemcom kompleksowe usługi w zakresie legalizacji pobytu i pracy na terytorium Polski. Naszym klientom służymy także gruntowną wiedzą, doświadczeniem i praktyczną pomocą z dziedziny rachunkowości, podatków i administracji.

 

Tworząc design Twojego sklepu, troszczymy się o efektywność i efektowność - zapewniamy oryginalność koncepcji oraz troskę o maksymalną użyteczność. Nasz dział kreatywny na czele ze strategiem i projektantem użyteczności UX są w stanie zaprojektować każdą wizję.

Wdrażamy systemy sklepów internetowych opartych o otwarty skrypt OpenCart, opracowujemy wygląd i wdrażamy indywidualne rozwiązania. Innowacyjny system, który jest idealną podstawą dla profesjonalnego sklepu internetowego. Z nami stanie się to o wiele prostsze.

Własna strona w internecie to podstawa, z nami możesz ją już mieć. W zależności od potrzeb tworzymy spersonalizowane strony www prezentujące prowadzoną działalność, ofertę firmy lub strony osób prywatnych czy miejsc wypoczynku lub rozrywki.

 

 

Zostaw komentarz