www.webrtc.pl

Opublikowane przez Maciek 24.06.2019 0 Komentarz Strony internetowe,

Strona internetowa stworzona dla Business Telecom Poland. WebRTC oznacza możliwość wykonywania połączeń telefonicznych z wykorzystaniem przeglądarek Internetowych. Zbudowany w sześciu językach projekt strony www wykorzystuje dynamiczny baner z chmurą słów, co istotne - w formie tekstowej, pozwalający na wykorzystanie jego treści jako słów kluczowych. Na stronie zastosowano również inne atrakcyjne animacje.

 

Podczas tworzenia strony internetowej zadbaliśmy o:

  • Responsywne skalowanie poszczególnych bloków zdjęć
  • Przejrzyste i łatwe w obsłudze menu
  • Pełną zgodność z najnowszymi wersjami PHP i MySQL
  • Optymalizację SEO
  • Tworzenie kopii bezpieczeństwa bazy danych z poziomu panelu administratora
  • Niewielkie wymagania i bardzo niskie obciążenie serwera

     

Adres strony: http://www.webrtc.pl

 

 

 

Ze strony firmy:

Celem Business Telecom Poland jest budowanie wartości firmy poprzez zwiększanie udziału w dynamicznie rosnącym rynku VoIP i oferowanie klientom biznesowym najwyższej jakości innowacyjnych usług głosowych WebRTC

Nasze wartości

- Uczciwy i stabilny partner — jesteśmy specjalistami od długoterminowej współpracy. Cenimy partnerskie i długofalowe relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i w ramach współpracy z naszymi klientami i dostawcami. - Wiedza i doświadczenie — klienci korzystają z wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów. Jesteśmy znani indywidualnego podejścia w celu zaproponowania najlepszej oferty.

 

 

 

 

Zostaw komentarz