www.piotrcielecki.pl

Opublikowane przez Tomek 15.02.2021 0 Komentarz Sklepy internetowe, Strony internetowe,

Pan Piotr Cielecki jest cenionym certyfikowanym coachem i mówcą. Na potrzeby klienta powstała strona estetyczna, żywa, z bogatą kolorystyką i przyciągającymi uwagę animacjami. Strona jest dobrze zintegrowana z mediami społecznościowymi, szczególnie ważnymi w branży naszego klienta, jak również zawiera wbudowany sklep. 

 

Podczas tworzenia strony internetowej zadbaliśmy o: 

  • Responsywne skalowanie poszczególnych bloków zdjęć 
  • Przejrzyste i łatwe w obsłudze menu
  • Pełną zgodność z najnowszymi wersjami PHP i MySQL
  • Optymalizację SEO
  • Tworzenie kopii bezpieczeństwa bazy danych z poziomu panelu administratora
  • Niewielkie wymagania i bardzo niskie obciążenie serwera

     

Adres strony: http://www.piotrcielecki.pl

 

 

 

Ze strony klienta:


Piotr to ekspert Harvard Business Review, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, certyfikowany coach ICC.

 

Na przestrzeni 10 lat pracy zawodowej Piotr stał się specjalistą w przygotowywaniu autorskich programów szkoleniowych, tworzonych z myślą o maksymalnym rozwinięciu potencjału i kompetencji uczestników. Jest autorem nowatorskich rozwiązań, dedykowanych pracownikom zajmującym specjalistyczne i menadżerskie stanowiska. W pracy szczególnie ceniony za wysoki profesjonalizm, dużą uważność nakierowaną na proces grupowy, nowatorskie podejście i duże doświadczenie biznesowe.

 

Współpracuje z firmami w zakresie tworzenia efektywnych i dobrze komunikujących się zespołów, budowania rozpoznawalności marki, sprzedaży, zarządzania i przywództwa, oraz prowadzenia perswazyjnych wystąpień publicznych. Jest znany z olbrzymiego zaangażowania w proces szkoleniowy, a przekazywane przez niego narzędzia cechują się najwyższą skutecznością, dostarczając klientom najlepszych rozwiązań w codziennych sytuacjach businessowych. Twórca autorskich programów treningowych Klucze do Zmiany i Masters of Communication, łączących metody pracy coachingowej, treningu interpersonalnego i ustawień systemowych.

 

 

 

Zostaw komentarz